درخواست آیت‌الله شاهچراغی برای برخورد با بدحجابی

شنبه 28 مرداد 1396 ساعت 19:08

خبرگزاری مهر: آیت الله سید محمد شاهچراغی در دیدار بعد از ظهر شنبه خود با فرمانده ناجای استان سمنان به میزبانی دفتر خود، ضمن تاکید بر اینکه بدحجابی یکی از آسیب های اجتماعی است که جوانان را مورد هجمه قرار داده است، بیان داشت: از نیروی انتظامی می خواهیم تا با قدرت با پدیده بدحجابی مقابله کند.

وی افزود: بدحجابی در جوانان یکی از مهم‌ترین آسیب‌های اجتماعی است که برای مقابله با آن مانند هر پدیده دیگر باید راهکارهای مناسب پیدا کرد.

نماینده ولی فقیه در استان سمنان با بیان اینکه امروز باید کاهش و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی را در دستور کار قرار دهیم، تاکید کرد: امروز بدحجابی در جامعه وجود دارد و بعضا در برخی موارد به وفور نیز یافت می شود که این امر با بنیان های خانواده ایرانی اسلامی در تضاد است و آن را به نابودی می کشاند پس باید در این باب کاری جدی صورت داد.

آیت الله شاهچراغی با بیان اینکه نفوذ آسیب‌های اجتماعی در سراسر کشور زمینه مناسبی را برای دخالت دشمن و بیگانگان ایجاد می‌کند، تاکید داشت: باید با تدوین برنامه های فرهنگی ویژه این امر، با معضلات اجتماعی مقابله کنیم.

وی افزود: اعتیاد متاسفانه دیگر پدیده اجتماعی است که امروز گریبان جامعه را گرفته که در آن زمینه نیز عزم جدی ناجا و دستگاه های فرهنگی نیاز است.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.